سایت خبری سید محمد امیری

سایت خبری سید محمد امیری

پایگاه اطلاع رسانی و خبری Seyed Mohammad Amiri

نرم افزار حسابداری شرکتی( خرید، انبار داری، فروش)و فعالیت های مرتبط با کلینیک ترک اعتیاد

انتشار : 1398/04/24

با این برنامه می توانید تمامی نیازهای خود را برای خرید، انبار داری، فروش، گزارش گیری و کارهای مرتبط با کلینیک ترک اعتیاد را انجام دهید.

کلینیک ترک اعتیاد

برنامه حسابداری جهت استفاده در کلینیک ترک اعتیاد می باشد و می تواند تمامی نیاز های کاربران از جمله ثبت دارو، خرید، فروش، موجودی انبار ، صدور فاکتور، ثبت هزینه ها به تفکیک و گزارش های فروش و سود کلی و سود روزانه ، رسید پرداخت وجه، خرید نسیه کاربران و پرداختی های آن ها  را برطرف سازد و با محیطی بسیار کاربر پسند طراحی شده است و قابلیت تغییر طبق سلیقه مشتری را دارد.قابلیت های این برنامه را در زیر مورد بررسی قرار می دهیم.

برای خرید این برنامه می توانید از طریق سایت مارکت کرمان اقدام نمایید

1-ورود کاربران ( به صورت رمز نگاری شده) و  تغییر رمز

2- قابلیت ثبت مشتریان با اطلاعات مورد نیاز ( نام و نام خانوادگی ، آدرس ، موبایل ، تصویر کارت ملی و ...)

3-تعریف نوع دارو : در این بخش باید نوع محصول را تعریف کرد به عنوان مثال : شربت یا قرص و ...

 4-تعریف دارو: در این قسمت باید نام دارو را به همراه نوع آن تعریف کرد تا بتوان در سایر قسمت ها از آن استفاده کرد.

5- خرید دارو: باید تمامی دارو هایی که قابل فروش باشد را در این قسمت وارد کرد.در اینجا از نام داروی تعریف شده در قسمت های قبل استفاده می شود و نام فروشنده نیز درج می گردد.اجناس پس از خرید به موجودی انبار اضافه می شوند.

6-انبار: در اینجا نام دارو به همراه آخرین قیمت خرید و فروش و موجودی نمایش داده می شود و امکان جستجو با نام و کد کالا وجود دارد.

 7- فروش و چاپ فاکتور : در این بخش امکان مشاهده تمامی فاکتورهای صادره به همراه جستجو با نام مشتری ، شماره فاکتور مبلغ و ... محیا می باشد و امکان صدور فاکتور ویرایش و حذف و پرینت آن مقدور می باشد.

همچنین در بحث صدور فاکتور فرم فروش سفارشی طراحی شده که فرم انبار نمایش داده میشود و با کلیک بر روی کالا انتخاب می شود و قیمت آن نیز به صورت اتوماتیک  و یا انتخابی درج می گردد و امکان دادن تخفیف نیز دیده شده است و همجنین امکان نوع پرداخت(نقد-کارت-نسیه)  نیز محیا می باشد.

8- تسویه حساب : در اینجا  می توان  حساب های پرداخت نشده را مرور کرد و امکان پرداخت وجود دارد همچنین میشود پرداختی را  ویرایش و حذف کرد.

9- تعریف هزینه: در اینجا باید نوع هزینه را به سیستم معرفی کرد. هزینه ها شامل : هزینه های جاری، هزینه های حقوق پرسنل ، ضایعات و ... می باشد و امکان ویرایش و حذف وجود دارد.

10-ثبت هزینه :در این بخش باید هزینه های اعمال شده در سیستم به تاریخ و توضیحات ثبت شوند. همچنین امکان ویرایش و حذف نیز وجود دارد.

11- ثبت سرمایه : در اینجا به منظور نگه داری و یادداشت امکان ثبت سرمایه نیز دیده شده است اما در محاسبات دیده نشده است و در صورت نیاز مشتری می توان این بخش را نیز تغییر داد.

12-پرداخت پرسنل: در این بخش حساب های نسیه و پرداختی های مشتری قابل مشاهده می باشند و میتوان پرداختی جدید انجام داد و یا اینکه قبلی ها را ویرایش و یا حذف نمود.

13-تعریف نوع حساب: در اینجا باید انواع روش های گردش مالی را استفاده کرد.به عنوان مثال:نقد-کارت خوان و .در اینجا گردش مالی برای خرید و فروش محاسبه می گردد و موجودی نیز قابل مشاهده می باشد.

14-گزارشات فروش سود و زیان : به منظور گزارش با جزییات برای مشتریان این بخش دیده شده است که در آن می توان گزارشی از خرید ها، هزینه ها، فروش و محاسبه سود به تفکیک مشتریان ، کالا ، بر اساس نوع کالا و یا کلی و در زمان مشخص شده تهیه کرد.همچنین مشتریان برتر و کالاهایی که بیشترین خرید و فروش را داشته اند و وضعیت بدهکاری یا بستانکاری مشتریان ، اقساط معوقه، اقساط این ماه و ... را ملاحظه نمود.بعضی از گزارش ها به صورت نمودارهای ستونی یا دایره ای شکل می باشند.

15-تحویل دارو:دارو ها پس از فروش باید به اندازه مصرف تحویل مشتری شوند که در این محل با ذکر نام دارو و مقدار تحویل مشتری می گردند و از موجودی انبار کسر میگردد.

16-تحویل پوکه:پوکه های دارو پس از استفاده باید توسط کلینیک به مرکز ارجاع شوند که عملیات ثبت انجام میگردد.

17-گزارشات:سایر گزارشات از جمله خرید بر اساس کالا و یا مشتری ، گزارشات فروش بر اساس کالا،مشتری،بیشترین خرید کالا و مشتری،کمترین خرید کالا و مشتری و ... و همچنین پوکه های تحویلی دارو و مقدار تحویلی توسط مشتری قابل مشاهده هستند.

18-انتقال وجه:دیگر امکان این برنامه انتقال وجه از حساب های تعریف شده در برنامه به یکدیگر می باشد که در نهایت گردش مالی همه حساب ها و موجودی آن ها نمایش داده می شود.

 

این برنامه با زبان C#.NET و دیتابیس SQL SERVER تهیه شده است و امکان تهیه بک آپ ( پشتیبان گیری ) از دیتابیس دارد ( بعد از هر بار بسته شدن به صورت اتوماتیک بک آپ میگیرد و در برنامه هم می توان به صورت دستی این کار را انجام داد.) . و امکان ارسال به ایمیل را نیز دارد.نکته ویژه اینکه بک آپ ها در فشرده می شوند و سپس به ایمیل ارسال می گردند.

این برنامه به صورت پیش فرض با امکانات فوق توسط سید محمد امیری برنامه نویسی شده است و در صورتی که مشتریان تقاضای بیشتری داشته باشند می توان آن را تغییر داد.

فایل های ضمیمه


دیدگاه کاربران
0 دیدگاه